Destination Blue


Pohoda a radosť žiť kvalitne v súzvuku s prírodou sa pretavili do Destination Blue.

Destination Blue spája ľudí a približuje krásy sveta a života, cez porozumenie prírode. Tlmočím svoje teoretické a praktické znalosti ázijských filozofických a bojových umení cez cestovanie, vnímavosť a pohyb. Krása tohoto sveta spočíva práve v jednoduchosti a radosti z malých detailov, ktoré si často nestíhame uvedomiť.

Vítam Vás všetkých v našom svete neobmedzených možností.


Martin

Vítam Vás vo svete
neobmedzených možností!

Už ste niekedy pozorovali svoj dych? Nosom hlboký nádych dnu, hlboký výdych ústami ako keď rosíte zrkadlo. Zopakujte si to takto trikrát a pridajte ďalší level. Naštartujte brušné dýchanie. Dajte ďalšie tri razy a kľudne pokračujte ďalej. Je jedno ako si toto dychové cvičenie nazvete. Ak si ale tento spôsob relaxu zaradíte do vašeho repertoáru, začnú sa vám v živote diať zázraky. Predpokladám, že ste už tu. Ponárame sa hlbšie do Destination Blue.

Začíname jemným hlbokým nádychom a výdychom.
Ako keď rosíme zrkadlo.

Využite svoj potenciál naplno!

Skvelí ľudia z Destination Blue sa podieľajú na enviromentálnych aktivitách aj mimo našeho krásneho Slovenska. Projekty sú zamerané na prírodu a harmonizáciu s ňou. Organizujeme športovo - relaxačné stretnutia hlavne v strednej Európe na Slovensku, v Čechách a v Rakúsku. V juhovýchodnej Ázii, konkrétne v Thajsku, máme rozvinuté enviromentálne a taktiež športové aktívno-relaxačné projekty.
Pridajte sa k Destination Blue

Tešme sa spolu z dobre vykonanej práce. Keďže si uvedomujeme, čo máme pod nohami a s čím sme spojený nad hlavou, 

pracujeme spoločne na enviromentálnych projektoch v prospech našej modrej planéty. 

Destinácia Modrá.