Traja sprievodcovia

Pohľad na časopriestor

Môj pohľad na časopriestor. Pre mnohých možno úplne nové informácie. Tak si pozrite môj nadhod.

Umelec života


Urobte si chvíľku času pre rande so sebou samým. 

Predstavte si svoj vlastný príbeh...Pozorujte vodu. Ako sa správa voda?


V studničke hlboko v lese sa dostane na povrch zeme. Vyviera v tichosti, takmer nikto o nej nevie. Odtiaľ jednoducho len tečie dole kopcom. Podteká pod korene stromov, obteká skaly v kaňonoch, skočí si z vodopádu. Postupne sa zväčšuje a naberá skúsenosti. Nebojuje. Vyberá si tu najvhodnejšiu cestu pre seba.
Ak sa jej postavý kamienok alebo skala do cesty, jednoducho ho obtečie.
Netečie podľa predstáv niekoho iného. Ona sama si zvolí najvhodnejšiu cestu. Nemyslím, že by mala strach počas svojej cesty. Veď tá naša voda len tečie a naberá do seba to, čo ona sama chce. Formu, smer a tvar si volí sama. Ale rovnako dobre je aj tvarovateľná, flexibilná. Dokáže aj zabojovať a ukázať svoju veľkú silu, ktorá vie byť nezastaviteľná.  

Veľmi pokojná a plná života v rybníku. Dokáže slúžiť, ale aj pohroziť. A predsa ju všetci majú veľmi radi a nedokážu si bez nej predstaviť život. Celá príroda!

Naša voda priteká do svojej destinácie, do mora, oceánu plná skúseností, obohatená o minerály, steblá trávy, kmene stromov, plná rýb. Delta a vstup do mora z našeho prameňa robí mohutnú, vnútorne silnú a skúsenú vodu z obyčajného malého prameňa v lese.

umelec života

Zóna dobrodružstva


Bola raz jedna Zem.


Na tejto planéte žili v jednej harmónii zvieratá spolu s ľuďmi, rastlinami, skalami, horami. Všetkému dodáva čistotu a energiu krištáľová voda z očisťujúceho dažďa, cez žily potokov a riek, spolu s rozpáleným slnkom nad obzorom.

Samotná Zem a celý vesmír fungujú podľa spravodlivého poriadku prírody.

Píše sa v poradí 21. deň februára roku 2021.

Ľudia si postupne cez svoje vnútro uvedomujú veľkú silu, moc, spravodlivosť prírody a celého diania vo vesmíre, ktorého sú súčasťou. Tým, ktorí v otvorenom a uvoľnenom móde pokračujú, sa neustále otvárajú nové možnosti. Každodenné “zázraky” aktivujúce ich otvorenosťou, čírosťou ich mysle prepojené na dych, aktivujú ich doteraz nepoznané levely úžasných schopností.


Strieborná izba


Presne Ty, tu a teraz.

Prebúdza nás ranné slnko predierajúce sa cez záves do našej spálne priamo k nám do postele. 

"Dnes bude nádherný deň".

Málokedy máme po rannom zídení z postele pocit, že sme naozaj vstali. Vonku nádherne a my zatiaľ žiadny plán. 

Zmenia to ale prvé tri hlboké nádychy a výdychy. Súvisle s hlbokým nádychom nosom zdvihneme pravú ruku a 

naviazaný s dychom ju aj späť pripažíme. To isté urobíme aj s ľavou rukou.Všimli ste si tú zmenu?


Ľudia v prírodných častiach sveta žijú v prítomnosti tu a teraz odpradávna. Oveľa viac kvalitnejších životných skúseností a zážitkov, prežijete práve v prítomnosti.Pokračujeme v dokončení raňajok. Veď nás ešte dnes čaká krásny výlet plný radosti a pohody.